Bezpieczeństwo zakupów zapewnia Nextranet.pl


Salon Cyfrowych Publikacji ePartnerzy - księgarnia, czytelnia online - eKsiążki, książki audio, ePrasa, eBooki, AudioBooki, eCzasopisma, ePodręczniki
ePartnerzy - Salon Cyfrowych Publikacji - księgarnia, czytelnia online. Prasa, książki, podręczniki w najpopularniejszych formatach cyfrowych: PDF, zinio, mp3. Renomowane wydawnictwa, setki tytułów, różnorodna tematyka. Nowości wydawnicze, oraz wydania archiwalne. Natychmiastowa dostawa. Korzystne ceny.
eksiążki, ebooks, książka, ebook, e-książka, finanse, biznes, umowa założycielska, spółka cywilna, umowy, prawo gospodarcze, poradnik, księgowość, prawo, Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o., prawo podatkowe, zespol autorow - pobierz Umowa założycielska spółki cywilnej. Aktualne umowy gospodarcze - ebook w Salonie Cyfrowych Publikacji ePartnerzy eksiążki, ebooks, książka, ebook, e-książka, świadectwa, świadectwo energetyczne, kurs, egzamin, poradnik, prawo, Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o., biznes, firma, szkolenie, Włodzimierz Berdychowski - pobierz Świadectwo energetyczne - szkolenie i egzamin - ebook w Salonie Cyfrowych Publikacji ePartnerzy eksiążki, ebooks, książka, ebook, e-książka, prawo, poradnik, prawo oświatowe, szkolnictwo wyższe, prawo o szkolnictwie, zmiany, komentarz, ustawa, marcin chałupka, INFOR BIZNES Sp. z o.o., prawo podatkowe, zespol autorow - pobierz Prawo o szkolnictwie wyższym z komentarzem - ebook w Salonie Cyfrowych Publikacji ePartnerzy
 audio książki, audiobooks, książka do słuchania, audiobook, książka czytana, mp3, historia, przyjaźń, wojna, lektury szkolne, esej, literatura piękna, Aleksandria, Aleksander Kamiński - pobierz Kamienie na szaniec – audiobook w Salonie Cyfrowych Publikacji ePartnerzy  audio książki, audiobooks, książka do słuchania, audiobook, dla dzieci i młodzieży, klasy, szatan, siodmej,  książka czytana, mp3, bestseller, klasyka literatury, obyczajowe, Wydawnictwo Aleksandria, Kornel Makuszyński - pobierz Szatan z siódmej klasy - audiobook w Salonie Cyfrowych Publikacji ePartnerzy książki audio, audiobooki, audio, do słuchania, języki obce, niemiecki audio, lekcje niemieckiego, audiokurs, język niemiecki, kursy mp3, niemiecki konwersacje, mp3, niemiecki podstawowy, kursy językowe,  - pobierz Niemiecki na mp3 Konwersacje dla początkujących - audiobook w Salonie Cyfrowych Publikacji ePartnerzySalon Cyfrowych Publikacji ePartnerzy - partner nexto i nextranet, sieć sklepów nexto - OKAZJA DNIA - PROMOCJA - tanie ebooki, audiobooki, eprasa

NEXPRESSO PREMIUM - KUPUJ TANIEJ CYFROWE PUBLIKACJE - EKSIĄŻKI, KSIĄŻKI AUDIO, EPRASA, EPODRĘCZNIKI REKRUTACYJNY POKER. ZROZUMIEĆ ROZMOWĘ KWALIFIKACYJNĄ  angielski przez Internet
e-podręczniki 75% taniej

Zestawy podreczników w formacie Audio mp3
darmowy fragment:
 
Zamawiam zestaw

Słuchając zestawu poznasz m.in. zagadnienia dotyczące dwudziestolecia międzywojennego, młodej polski, oświecenia, pozytywizmu, renesansu, baroku, romantyzmu, starożytności, średniowiecza
i współczesności. Dodatkowo znajdziesz także przykładowe prezentacje maturalne.

darmowy fragment:
 
Zamawiam zestaw

Poznasz zagadnienia związane z budową człowieka, rozmnażaniem, narządami zmysłów, budową i działaniem neuronu, transportem gazów, ewolucjozniźmie,
genetyce, metabolizmie, komórkach. Dowiesz się także o strunowcach i tkankach zwierzęcych bezkręgowców, anatomii i fizjologii roślin. Pełny zakres wiadomości dla gimnazjalistów oraz licealistów.

darmowy fragment:
 
Zamawiam zestaw

Zestaw to kompendium wiedzy o starożytności, średniowieczu, ale także kompendium
o Rzeczpospolitej Obojga Narodów w XVII Wieku, Polsce Piastów, Jagiellonów i dziejach powszechnych, i historii Polski od XVIII do XX wieku.

Co zyskujesz?
Pieniądze
Pełny zestaw do historii, biologii i języka Polskiego na CD to koszt aż 577,1 zł. W naszym sklepie to koszt 75% niższy tj. 145 złotych. No i nie płacisz za wysyłkę!


Czas
Książki są w formie cyfrowej (audio mp3) do pobrania z naszego serwera, od razu po opłaceniu zamówienia, więc nie musisz chodzić po księgarniach i stać w długich kolejkach! U nas ściągasz pliki w kilka chwil.

Gwarancję
Satysfakcji, zwrotu pieniędzy i braku kosztów wysyłki!

Mobilność
Nowoczesne zestawy do nauki w mp3 możesz wgrać na każde urządzenie wspierające ten format, czyli tysiące telefonów komórkowych, odtwarzaczy mp3 itp. Już nie trzeba nosić zbędnych kilogramów na plecach. Nasze pliki nie ważą ani kilograma ;)
Co o e-podręcznikach mówią nasi klienci

Pozycja idealna dla osób, które pragną w pełni wykorzystać swój czas. Nagrań można słuchać dosłownie wszędzie: na spacerze, w autobusie, w drodze do szkoły. Jest to świetna powtórka do sprawdzianów z danego działu, ale także do matury. Dla mnie niezwykle ważna jest forma, w jakiej udostępnione są informacje. Jest to ciekawe urozmaicenie dla tych, którym nie uśmiecha się zbyt długie siedzenie w książkach. Można wykorzystać swoje zdolności nie tylko wzrokowe, ale także słuchowe. Jestem bardzo zadowolona z zakupu całej serii w tak przystępnej cenie.

- Niaja

Forma mp3 pozwala na powtórkę informacji w każdym miejscu i o każdej porze. Nie trzeba sterczeć nad książką czy zeszytem. Wystarczy włożyć słuchawki i słuchać wykładu. Świetna pomoc w ostatniej chwili.

- Aneta Zapleśniak

Wszystko w jak najlepszym porządku. Towar warty polecenia! Oby jak najwięcej tak wspaniałych pomocy naukowych!

- Szymon WWW

"e-Podręczniki" tutaj reprezentowane, to zestawy do nauki w formacie mp3 do pobrania, które kosztują w przybliżeniu 75% (74,87%) mniej niż produkty dostepne na dyskach fizycznych CD.